منو
سبد خرید شما

تکاب اتصال

تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال دماوند تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن (بات فیوژن جوشی-تزریقی و الکتروفیوژن)

شرکت تکاب اتصال یکی از شرکتهای بسیار موفق در زمینه تولید اتصالات صنعتی است. صاحبان صنایع مختلف همیشه از بابت کیفیت اتصالاتی که خرید میکنند نگرانی دارند، چرا که تجهیزات صنایع بسیار گران قیمت و مهم هستند. بنابراین لازم است که اتصالات آن‌ها از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا از خراب شدن تجهیزات جلوگیری کند.

یکی از شرکت‌هایی که خیال صاحبان صنایع را از بابت کیفیت اتصالات صنعتی راحت می‌کند، شرکت تکاب اتصال است. این شرکت با برخورداری از ۱۸ خط تولید، اتصالات صنعتی متنوع و با کیفیت مطلوب را تولید می‌کند.


محصولات تکاب اتصال دماوند

همان‌طور که گفتیم محصولات تکاب اتصال دماوند از تنوع بالایی برخوردار است. در این قسمت برخی از محصولات کاربردی شرکت تکاب اتصال دماوند را برای شما معرفی می‌کنیم.


اتصالات الکتروفیوژن تکاب اتصال دماوند

اتصالات الکتروفیوژن جهت اتصال بین لوله‌ها به کار برده می‌شود. این نوع اتصالات صنعتی مجهز به سیستم گرمایش الکتریکی داخلی هستند. در واقع عناصری که در ترکیبات این محصول تکاب اتصال به کار رفته است قادر است با گرمایش الکتریکی داخلی، اتصال لوله‌ها به یکدیگر را به خوبی انجام دهد.

جوشکاری اتصالات الکتروفیژن به راحتی انجام می‌شود. این نوع اتصالات شرکت تکاب اتصال دماوند، به قدری با کیفیت و محکم هستند که نیازی به نگرانی از بابت اتصالات نیست. با این حال لازم است فردی که جوشکاری اتصالات الکتروفیوژن را انجام می‌دهد از مهارت کافی برخوردار باشد.

این شرکت انواع مختلفی از اتصالات الکتروفیوژن را تولید کرده است. این محصولات با برخورداری زوایای مختلف در زانو و همچنین سایر ویژگی‌های کاربردی قابل استفاده برای هر صنعتی هستند. بنابراین صاحبان صنایع مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت سیال کنترل با توجه به نیاز خود هر کدام از انواع محصولات تکاب اتصال را خریداری کنند.

از جمله اتصالات الکتروفیوژن مختلفی که شرکت تکاب اتصال دماوند تولید کرده است شامل موارد زیر است:

• زانوی الکتروفیوژن با زاویه ۴۵ درجه
• زانوی الکتروفیوژن با زاویه ۹۰ درجه
• سه راه ۹۰ درجه الکتروفیوژن با راه های مساوی
• سه راه ۹۰ درجه الکتروفیژن با راه های نامساوی
• فلنج الکتروفیوژن که از جنس پلی اتیلن است.
• فلنج هسته الکتروفیوژن که از جنس فولاد است.
• کپ الکتروفیوژن
• کمربند الکتروفیوژن
• تبدیل الکتروفیوژن
• کوپلر الکتروفیوژن


اتصالات پلی اتیلن فلنج دار تکاب اتصال دماوند

اتصالاتی که دارای فلنج هستند نحوه اتصال را بسیار راحت‎تر کرده‌اند. شرکت تکاب اتصال با تولید این محصولات به صاحبان صنایع کمک کرده است تا اتصالات صنعتی خود را به آسانی انجام دهند. این اتصالات از جنس پلی اتیلن بوده و مجهز به فلنج است.

فلنج‌ها معمولا با توجه به اندازه سوراخ‌ها در داخل اتصالات پلی اتیلنی قرار می‌گیرند. استفاده از فلنج‌های مناسب در اتصالات پلی اتیلنی بسیار مهم است. به همین دلیل شرکت تکاب اتصال به بهترین نحو فلنج‌ها را در اتصالات پلی اتیلنی به کار برده است. از جمله اتصالات پلی اتیلن فلنج‌دار شامل موارد زیر است:

• کپ فلنج‌دار
• اتصالات فلنج دار با زانو ۹۰ درجه
• سه راه اتصالات پلی اتیلنی فلنج‌دار با دهانه های مساوی
• سه راه اتصالات پلی اتیلنی فلنج‌دار با دهانه های نامساوی


اتصالات پلی اتیلن جوشی تکاب اتصال دماوند

اتصالات پلی اتیلن جوشی که از جمله محصولات با کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند است به جهت ماشین کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع محصولات نیز از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. در واقع این شرکت سعی کرده است که محصولاتی تولید کند تا بتواند به تمام نیازهای خریدار پاسخ دهد. یکی از پرکاربردترین انواع این محصول، اتصالات پلی اتیلن جوشی با زانوی ۴۵ درجه است. اتصالات ماشینکاری به راحتی و توسط این محصول انجام می‌شود.

همچنین این شرکت، اتصالات پلی اتیلن جوشی را با زانوی ۹۰ درجه نیز تولید کرده است. خریدارانی که نیاز به اتصالات پلی اتیلن جوشی سه‌راهی دارند نیز می‌توانند این محصول را از بازرگانی سیال کنترل خریداری کنند. این شرکت سه‌راهی‌های مختلفی را از جمله سه‌راهی ۹۰ درجه با دهانه‌های مساوی، سه‌راهی ۴۵ درجه با دهانه‌های مساوی و سه‌راهی برنج ماشینکاری را تولید کرده و به بازار عرضه کرده است.


اتصالات پلی اتیلن تزریقی تکاب اتصال دماوند

اتصالات پلی اتیلن تزریقی نیز از جمله محصولات این شرکت هستند که مورد استفاده صاحبان صنایع قرار می‌گیرند. صاحبان صنایع نیازمند این هستند که از انواع مختلف اتصالات تزریقی با توجه به نیازشان استفاده کنند. بنابراین شرکت تکاب اتصال این محصول را با تنوع بسیار بالا تولید کرده است. می‌توانید انواع این محصول را در سایت سیال کنترل مشاهده کرده و خریداری کنید. با این حال ما در اینجا برخی از پرکاربردترین اتصالات پلی اتیلن تزریقی را برای شما معرفی می‌کنیم:

• اتصالات پلی اتیلن تزریقی با زانوی ۴۵ درجه، ۳۰ درجه، ۲۲.۵ درجه، ۱۱.۲۵ درجه و ۹۰ درجه
• اتصالات پلی اتیلنی تزریقی به صورت چهارراه
• فلنج نوع A
• فلنج نوع B
• اتصالات پلی اتیلن تزریقی با تبدیل تک پله‌ای و چند پله‌ای
• کپ
• اتصالات پلی اتیلن تزریقی با زانوی ۹۰ درجه و به صورت سه‌راهی با دهانه‌های مساوی یا غیر مساوی

محصولاتی که برای شما معرفی کردیم از جمله محصولات پرکاربرد و با کیفیت شرکت تکاب اتصال هستند. بهتر است بدانید که این شرکت برخی محصولات را به صورت اختصاصی تولید می‌کند. در واقع تعدادی از این محصولات خاص تکاب اتصال بوده و تنها توسط این شرکت تولید می‌شود. از جمله این محصولات شامل فلنج هسته فولادی، لوله اینسرتی، اتصالات تی اف (TF) و کلکتور است.

محصولات برند تکاب اتصال دماوند تنها به محصولاتی که نام بردیم محدود نمی‌شود. چرا که این شرکت محصولات دیگری نیز با توجه به نیاز صنایع تولید می‌کند. از جمله سایر محصولات تولیدی این شرکت شامل موارد زیر است:

• دستگاه جوش الکتروفیوژن
• رینگ پلیمری
• رینگ فولادی PN16
• رینگ فولادی PN10
• واشر EPDN

 

تبدیل الکتروفیوژن پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: الکتروفیوژن , 570-12
♦کاربرد تبدیل الکتروفیوژنگروه محصولات : پلی اتیلن اتصالات الکتروفیوژن آبرسانیکاربرد : خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانیاستاندارد IGS برای خطوط انتقال گازگواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه ACM کشورانگلستان گواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه..
127,806 تومان
قیمت بدون مالیات:127,806 تومان
تبدیل تزریقی پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی, 350-12
  ♦کاربرد تبدیل تزریقی پلی اتیلن کاربرد :  شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن برای خطوط حساس و پرفشار( در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیار..
3,760,400 تومان
قیمت بدون مالیات:3,760,400 تومان
تبدیل فلنجدار هسته فولادی پلی اتیلن  - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی, 290-12
♦کاربرد تبدیل فلنچدار هسته فولادی پلی اتیلناتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن )  کاربرد :  شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشاراستفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچ..
265,965 تومان
قیمت بدون مالیات:265,965 تومان
رینگ فولادی با پوشش پلیمری - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی, 790-12
برند : تکاب اتصال دماوند..
315,000 تومان
قیمت بدون مالیات:315,000 تومان
زانو 45 درجه تزریقی پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی,310-12
کاربرد: زانو 45 درجه تزریقی پلی اتیلن گروه محصولات: اتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن ) کاربرد :  شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشار استفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محی..
4,486,300 تومان
قیمت بدون مالیات:4,486,300 تومان
زانو 45 درجه فلنجدار هسته فولادی پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی,250-12
♦کاربرد اتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن )کاربرد : شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشار استفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ایگواهی انطباق با محصول استاندارد ISO..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
زانو 90 درجه  تزریقی پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی,30-12
♦ کاربردزانو 90 درجه  تزریقی پلی اتیلنگروه محصولات :اتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن )شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشاراستفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیاییت..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
زانو 90 درجه  فلنجدار پلی اتیلن بدون رینگ - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی,1-25-12
کاربرد اتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن )  :شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشار استفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای گواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از م..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
زانو 90 درجه فلنجدار هسته فولادی پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی, 250-12
♦کاربرد زانو 90 درجه فلنجدار هسته فولادی پلی اتیلن کاربرد :  شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشاراستفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و ق..
238,119 تومان
قیمت بدون مالیات:238,119 تومان
زانو الکتروفیوژن 45 درجه - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: الکتروفیوژن , 530-12
♦زانو الکتروفیوژن 45 درجهاتصالات الکتروفیوژن آبرسانیکاربرد : خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانیاستاندارد IGS برای خطوط انتقال گاز گواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه ACM کشورانگلستان گواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه SGS کشور سوییس اخذ گواه..
103,887 تومان
قیمت بدون مالیات:103,887 تومان
زانو الکتروفیوژن 90 درجه - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: الکتروفیوژن , 510-12
♦زانو الکتروفیوژن 90 درجهاتصالات الکتروفیوژن آبرسانیکاربرد : خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانیاستاندارد IGS برای خطوط انتقال گازگواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه ACM کشورانگلستان گواهی انطباق با محصول استاندارد ISO 4427-3از موسسه SGS کشور سوییس اخذ گوا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
زانو جوشی/تزریقی 30 درجه پلی اتیلن - تکاب
پیش سفارش
برند: تکاب اتصال دماوند کد محصول :: جوشی,-12
♦کاربرد زانو جوشی/تزریقی 30 درجه پلی اتیلنگروه محصولات : اتصالات پلی اتیلن تزریقی ( بات فیوژن )  کاربرد :  شبکه‌ لوله‌های پلی اتیلن ، برای خطوط حساس و پرفشار استفاده در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء ح..
129,270 تومان
قیمت بدون مالیات:129,270 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .