منو
سبد خرید شما

سلمابست سپاهان

برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
 کاربرد بست T دوبلجهت اتصال لوله های آهنی و پلیکا و پوش فیت به سقف با فاصله ثابت بست دنباله دار که به شکل تی است از جنس آّهنی است و به صورت رنگ شده و روکش دار و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این نوع بست یکی از ساده ترین و پرکاربردترین نوع بست آویز به شمار می‌رود. شیوه ..
25,700 تومان
قیمت بدون مالیات:25,700 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
♦ کاربرد بست T دوبل روکش دار :بست T دوبل روکش دار جهت اتصال لوله های آهنی و پلیکا و پوش فیت به سقف با فاصله ثابت بست دنباله دار که به شکل تی است از جنس آّهنی است و به صورت رنگ شده و روکش دار و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این نوع بست یکی از ساده ترین و پرکاربردترین ن..
28,900 تومان
قیمت بدون مالیات:28,900 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-31
کاربرد بست آویز ریگلاژی:پوشفیت یک نوع سیستم لوله کشی می باشد که شامل اتصالات ، لوله و متعلقات است و از نظر کیفی نسب به سیستم های گذشته فلزی و پلیکا که در نحوه نصب، سرعت اجرا برتری بالاتری دارند سیستم پوشفیت که حداقل از یک سر آن سوکت می باشد که در سوکت یک اورینگ آبندی برای آبندی کامل قرار گر..
19,350 تومان
قیمت بدون مالیات:19,350 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-32
 کاربرد بست آویز ریگلاژی روکش دار:پوشفیت یک نوع سیستم لوله کشی می باشد که شامل اتصالات ، لوله و متعلقات است و از نظر کیفی نسب به سیستم های گذشته فلزی و پلیکا که در نحوه نصب، سرعت اجرا برتری بالاتری دارند سیستم پوشفیت که حداقل از یک سر آن سوکت می باشد که در سوکت یک اورینگ آبندی برای آبندی کا..
25,600 تومان
قیمت بدون مالیات:25,600 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-25
کاربرد بست تک پیچ:این محصول برای بستن لوله های داربستی که تحت فشار زیاد نمیباشد و سطوحی که بر روی آن انواع پوشش داده می شود مانند گلخانه ها و سازه هایی که به عنوان نمایشگاه یا تکایاو … اجرا می شود کاربرد بیشتری داردحداقل تعداد خرید از این محصول 1 عدد میباشد برند : سلمابست سپاه..
2,650 تومان
قیمت بدون مالیات:2,650 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
کاربرد بست دو کوپه:بست‌ و نگهدارنده‌ فلزی شامل دامنه وسیعی از ابزارهای مکانیکی هستند که در صنعت ساختمان‌سازی کاربردهای بسیاری دارند. کاربرد اصلی آن‌ها نگه ‌داشتن یک جسم در یک وضعیت خاص، ثابت نگه‌داشتن چند جسم در کنار یکدیگر و جلوگیری از حرکت آن‌ها است. از آنجای..
15,760 تومان
قیمت بدون مالیات:15,760 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-33
کاربرد بست رکابی مناسب برای لوله کشی سیستم های اطفاء حریق می باشد که جهت نگهداشت لوله های فلزی، اسنتلس استیل، کابل، پلیکا و …. با نصب آسان و به صورت آویز در زیر سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بست رکابی آهنی است کاربرد بست رکابی در اتصال لوله های آهنی و پلیکا به سقف با فاصله مت..
21,650 تومان
قیمت بدون مالیات:21,650 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-29
نام محصول: بست سوپر رکابی سایلنتمناسب برای لوله کشی سیستم های اطفاء حریق می باشد که جهت نگهداشت لوله های فلزی، اسنتلس استیل، کابل، پلیکا و …. با نصب آسان و به صورت آویز در زیر سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بست رکابی آهنی است کاربرد بست رکابی در اتصال لوله های آهنی و پلیکا به سقف ب..
24,800 تومان
قیمت بدون مالیات:24,800 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
 کاربرد بست سوپرگالوانیزه دورزوه (کمربندی) :بست‌ و نگهدارنده‌ فلزی شامل دامنه وسیعی از ابزارهای مکانیکی هستند که در صنعت ساختمان‌سازی کاربردهای بسیاری دارند. کاربرد اصلی آن‌ها نگه ‌داشتن یک جسم در یک وضعیت خاص، ثابت نگه‌داشتن چند جسم در کنار یکدیگر و جلوگی..
14,800 تومان
قیمت بدون مالیات:14,800 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
کاربرد بست کلکتور  گروه محصولات: لوله و اتصالات ساختمانیکاربرد: جهت ثابت نگه داشتن کلکتور ها در جعبه کلکتور استفاده می شود. تاسیسات سرمایش ، گرمایش، تهویه مطبوع..
2,500 تومان
قیمت بدون مالیات:2,500 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-
کاربرد بست کلکتور فورجی:به عنوان یک اتصال دهنده در گروه محصولات تجهیزات جانبی اتصالات کلکتور در سیستم آبرسانی پنج لایه استفاده قرارا می شود...
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-27
کاربرد بست گازی بدون پایهمناسب برای لوله کشی سیستم های اطفاء حریق می باشد که جهت نگهداشت لوله های فلزی، اسنتلس استیل، کابل، پلیکا و …. با نصب آسان و به صورت آویز در زیر سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بست رکابی آهنی است کاربرد بست رکابی در اتصال لوله های آهنی و پلیکا به سقف با فاصله..
3,550 تومان
قیمت بدون مالیات:3,550 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .