منو
سبد خرید شما

تولیدی و بازرگانی نوآوران

تولیدی بازرگانی نوآوران:

شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران از تیر ماه سال 1348 با تکیه بر فضل الهی و پشتوانه کارخانجات معتبر، توسط جناب آقای سید کریم امامی با توزیع لوله‌های PVC بنا نهاده شده است. در سال 1350 گسترة فعالیت توزیعی از سطح شهرستان اصفهان فراتر رفته و بیش از نیمی از پهنة ایران همیشه سر افراز را فرا گرفت. در سال 1352 و 1353 با ورود تکنولوژی تولید پلی‌اتیلن، به عنوان نمایندة فعال و انحصاری توزیع این محصولات، دامنة فعالیت و تنوع محصولات عرضه شده در استان اصفهان و چهارمحال بختیاری، گسترش یافت. یکی از ارکان فکری و عملی، بنیان‌گذار شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران، جناب آقای سید کریم امامی ، سرمایه‌گذاری در بخش تولید در واحدهای متعدد تولیدی بوده تا ضمن ایجاد گسترش اشتغال جوانان این مرز و بوم، تولید با کیفیت را بعنوان یک الگوی غیرقابل تغییر نهادینه نمایند. و شاید بتوان گفت نتیجه زحمات شبانه‌روزیِ این بزرگ مرد، طی سال‌های متمادی، امروز اصفهان را به قطب تولید محصولات و تاسیسات آبرسانی تبدیل نموده‌است. جناب آقای امامی به همراه جناب آقای سید حمید رضا طالقانی بعنوان شخصیت حقیقی، در راستا گسترش دامنة خدمات، اقدام به تأسیس شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران نموده تا امکان پاسخ‌گویی به بخش وسیعتری از نیازهای فعالان صنعت آب کشور، اعم از اصناف، ارکان‌ها، شرکت‌ها و مجریان در تأمین وسائل و تجهیزات آبیاری و آبرسانی اعم از کشاورزی، صنعتی و ساختمانی فراهم گردد.و امروز این شرکت با افتخار اعلام می‌نماید، آمادگی ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقاء کمی و کیفی عرضة محصولات مرتبط با صنعت آب در سطح منطقه‌ای، ملی و فرا ملی را دارد. از طرفی شرکت نوآوران، همواره بعنوان یک پل ارتباطی، بین عرضه کنندگان و تقاضاکنندگان، نیاز‌های بازار را به تولیدکنندگان ارائه نموده و در جایگاه یک توزیع‌کنند(عمده) بدنیال ایجاد رابطه منطقی و صحیح بین مؤلفه‌های اصلی اقتصاد که همانا عرضه و تقاضا می‌باشند، بوده و هست.  بنابراین با توجه به جهش نیاز بازار به اتصالات آبیاری قطره‌ای، و مسائل بوجود آمده در سطوح عرضه و تقاضای این محصولات در سال 1398شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران، برآن شد تا مستقیماً با ورود به تولید این اتصالات، عرضة محصولات با کیفیت آبیاری قطره‌ای را گسترش داده و با معرفی برند water king  ، این بخش از بازار را نیز به سمت تعادل هدایت نماید.  حوزه فعالیت و بازار هدف:

محور فعالیت شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ارائه خدمات در حوزه آب است.حیطه فعالیت این شرکت، تامین نیاز‌های داخل ایران با تمرکز بر استان اصفهان و استان‌های همجوار است و همزمان از فرصت حضور در بازارهای جهانی استقبال می‌کند.

طرف‌های تجاری شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ، که فی الواقع شرکای تجاری آن هستند ، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و پیمانکارانی هستند، که در رده‌های مدیرتی و اداری توزیع بهینه آب، در رده‌های طراحی و مهندسی شبکه‌های آبی، در رده‌های فروشگاهی و عرضه ملزومات انتقال آب و در رده‌های اجراء صحیح منطبق بر اصول مهندسی آب تلاش می‌نمایند.

  • رسالت شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ایجاد تعادل در بازار است.
  • افتخار ما این است که، آنانی که به دنبال بهترین کیفیت‌اند، با ما وارد معامله می‌شوند. چون بازرگانی نوآوران، کانون برترین تولیدکنندگان است.
  • ما برترین‌های تولید را انتخاب کرده‌ایم و محصولات آنها را به برترین‌های بازار عرضه می‌کنیم. بالاترین و والاترین سرمایه ما، طرف‌های تجاری ما هستند.

برند: متفرقه کد محصول :: 39-137
 کاربرد پیچ:یکی از قدیمی ترین و پر استفاده ترین شیوه های نصب دو قطعه به یکدیگر، به کار بردن انواع پیچ و مهره است.استفاده از پیچ و مهره نامناسب در یک اتصال ممکن است به راحتی میلیون ها تومان هزینه بسازدفقط با شناخت اولیه به راحتی از این صدمه بزرگ جلوگیری کنیدپیچ، وسیله ی دارای مار..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
تبدیل فلنجدار آهنی
عدم موجودی در انبار
برند: متفرقه کد محصول :: آهنی, 375-40
تبدیل آهنی از اتصالات مهم و پر مصرفدر انشعاب لوله ها هستند که از جنس آهن میباشند توسط فلنج در خطوط لوله نصب می شود تبدیل فلنچدارمانند سایر اتصالات آهنی در اندازه ها و انواع متنوعی ساخته می شوند..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
رینگ آهنی تسمه ای
عدم موجودی در انبار
برند: متفرقه کد محصول :: 35-801250T
کاربرد رینگ آهنی تسمه ای:یکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان هستند. مورد استفاده برای فلنج..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
رینگ آهنی فابریک
پیش سفارش
برند: متفرقه کد محصول :: 35-801250F
کاربرد رینگ آهنی فابریک:یکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان هستند. مورد استفاده برای فلنچ..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: آهنی, 376-40
کاربرد سه راه تبدیل آهنی فلنچداراز اتصالات مهم و پر مصرفدر انشعاب لوله ها هستند که از جنس آهن میباشند توسط فلنج در خطوط لوله نصب می شود سه راه تبدیل فلنچدارمانند سایر اتصالات آهنی در اندازه ها و انواع متنوعی ساخته می شوند..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: 40-37
کاربرد سه راه های فلنجدار آهنی: از مهمترین و پر مصرف ترین اتصالات در انشعاب لوله ها هستند که از جنس آهن میباشندتوسط فلنج در خطوط لوله نصب می شود سه راهها مانند زانو در اندازه ها و انواع متنوعی ساخته می شوند. از آن برای انشعاب های با زوایا و در جه های مختلف استفاده میشود و معمولا انشعاب آن ب..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: ضد اسید, 7814-24
♦شيرتوپي پي وي سي- چسبی · کمپانی سپکس اسپانیا طیف کاملی از شیرهای توپی را در مواد مختلف ارایه میدهد که شامل سیستم PVC-C) ،PVC-U) ANTIBLOCK میشود که مانع از بسته شدن توپ میشود 100درصد دریچه ها در کارخانه آزمایش میشوند و کیفیت و قابلیت اطمینان آنها توسط بیشترین نهادهای صدور گواهینامه در س..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: آهنی, 24-35
فلنچ آهنی لبه دار دنده دار گلوداریکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان هستند. فلنج در واقع قطعه ای است برای اتصال که در لوله ها شیرآلات و دستگاه ها کاربرد دارد فلنج گلودار Flange Weld Neck د..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: 40-359
یکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان هستند...
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: آهنی, 24-35
♦فلنچ آهنی لبه دار جوشی گلودار یکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان هستند. فلنج در واقع قطعه ای است برای اتصال که در لوله ها شیرآلات و دستگاه ها کاربرد دارد فلنج گلودار Flange Weld Neck دا..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: 40-331160
فلنج کور چیست؟فلنج کور یکی از ابزار های بسیار مهم در تجهیزات ساختمانی که در بین مصرف کنندگان بسیار پرکاربرد است. یک صفحه دایره ای شکل که دارای سوراخ هایی در اطرافشان که  برای بستن انتهای لوله استفاده می شود. این فلنج ها دیسک های جامد بدون سوراخ مرکزی هستند که از مهر و موم محکم انت..
147,000 تومان
قیمت بدون مالیات:147,000 تومان
برند: متفرقه کد محصول :: 40-331125
فلنچ کور آهنی از اتصالات مهم و پر مصرفدر انشعاب لوله ها هستند که از جنس آهن میباشندفلنچ کور آهنی مانند سایر اتصالات آهنی در اندازه ها و انواع متنوعی ساخته می شوند  ..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .