منو
سبد خرید شما

درباره ما

هایپرمارکت waterking 

هایپرمارکت waterking شعبه غیرحضوری، شرکت تولیدی بازرگانی نوآوروان،یک هایپرمارکت درحوزه محصولات آبیاری و آبرسانی است. به این معنی که مشتری برای خرید کالای مورد نیازخود الزامی به حضور در محل فروشگاه را نداشته و خرید خود را می‌تواند از طریق وب سایت یا از طریق تماس تلفنی و یا حتی به سادگی ارسال یک پیام انجام دهد.

شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران نمایندگی برترین برندهای ایران در حوزه آب و تولید کننده محصولات با کیفیت آبیاری قطره ای با برند waterking ،  به منظور آسایش و در جهت ارزش نهادن به هزینه و زمان مشتریان خود، اقدام به راه‌اندازی هایپرمارکت waterking نمود. درواقع شما می‌توانید برندهای مختلف یک کالا را از طریق وب سایت فروشگاه با فرصت کافی و درکمال آرامش و آسایش مقایسه کرده و سپس انتخاب و خریداری فرمایید.

کالاهایی که در هایپرمارکت waterking ارائه می‌شوند شامل انواع  لوله، اتصالات، شیرآلات، انواع لوازم و ملزومات لوله کشی هچون دستگاه جوش ، چسب و ... در زمینه های آبرسانی ساختمانی، آبیاری کشاورزی و صنعتی است.

شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران  ( هایپر مارکت   ( waterking در تلاش است، همواره یکی از کاملترین سبد‌های کالائی را برای مشتریان خود که آنها را شرکای تجاری خود  می داند؛ فرآهم نماید و درهمین راستا بعنوان کانون برترین برند‌های ایران نمایندگی شرکت‌های معتبری می باشد.

حوزه لوله و اتصالات کشاورزی:

شرکت آبیاری قطره‌ای اصفهان پوشان، شرکت پویا پلاست جی، شرکت تکاب اتصال،شرکت پلیران اتصال،پلیرود اتصال،پایا بسپار،ورسک،مکین اتصال، پلی تک، آبآفرین، زلال رود و .....

حوزه لوله و اتصالات ساختمانی:

لوله و و اتصالت پولیکا: شرکت داراکار،شرکت نگاه نگین، پلیمر گلپایگان

لوله و اتصالت پنج لایه : شرکت بهتراشان ( بی تی اس)

لوله و اتصالت تک لایه : شرکت بیست بسپار و اصفهان پوشان

حوزه شیرآلات صنعتی:

شیرآلات میراب،

 

تاریخچه شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران:

شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران از تیر ماه سال 1348 با تکیه بر فضل الهی و پشتوانه کارخانجات معتبر، توسط جناب آقای سید کریم امامی با توزیع لوله‌های PVC بنا نهاده شده است. در سال 1350 گسترة فعالیت توزیعی از سطح شهرستان اصفهان فراتر رفته و بیش از نیمی از پهنة ایران همیشه سر افراز را فرا گرفت. در سال 1352 و 1353 با ورود تکنولوژی تولید پلی‌اتیلن، به عنوان نمایندة فعال و انحصاری توزیع این محصولات، دامنة فعالیت و تنوع محصولات عرضه شده در استان اصفهان و چهارمحال بختیاری، گسترش یافت. یکی از ارکان فکری و عملی، بنیان‌گذار شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران، جناب آقای سید کریم امامی ، سرمایه‌گذاری در بخش تولید در واحدهای متعدد تولیدی بوده تا ضمن ایجاد گسترش اشتغال جوانان این مرز و بوم، تولید با کیفیت را بعنوان یک الگوی غیرقابل تغییر نهادینه نمایند. و شاید بتوان گفت نتیجه زحمات شبانه‌روزیِ این بزرگ مرد، طی سال‌های متمادی، امروز اصفهان را به قطب تولید محصولات و تاسیسات آبرسانی تبدیل نموده‌است. جناب آقای امامی به همراه جناب آقای سید حمید رضا طالقانی بعنوان شخصیت حقیقی، در راستا گسترش دامنة خدمات، اقدام به تأسیس شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران نموده تا امکان پاسخ‌گویی به بخش وسیعتری از نیازهای فعالان صنعت آب کشور، اعم از اصناف، ارکان‌ها، شرکت‌ها و مجریان در تأمین وسائل و تجهیزات آبیاری و آبرسانی اعم از کشاورزی، صنعتی و ساختمانی فراهم گردد.و امروز این شرکت با افتخار اعلام می‌نماید، آمادگی ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقاء کمی و کیفی عرضة محصولات مرتبط با صنعت آب در سطح منطقه‌ای، ملی و فرا ملی را دارد. از طرفی شرکت نوآوران، همواره بعنوان یک پل ارتباطی، بین عرضه کنندگان و تقاضاکنندگان، نیاز‌های بازار را به تولیدکنندگان ارائه نموده و در جایگاه یک توزیع‌کنند(عمده) بدنیال ایجاد رابطه منطقی و صحیح بین مؤلفه‌های اصلی اقتصاد که همانا عرضه و تقاضا می‌باشند، بوده و هست.  بنابراین با توجه به جهش نیاز بازار به اتصالات آبیاری قطره‌ای، و مسائل بوجود آمده در سطوح عرضه و تقاضای این محصولات در سال 1398شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران، برآن شد تا مستقیماً با ورود به تولید این اتصالات، عرضة محصولات با کیفیت آبیاری قطره‌ای را گسترش داده و با معرفی برند water king  ، این بخش از بازار را نیز به سمت تعادل هدایت نماید.  

حوزه فعالیت و بازار هدف:

محور فعالیت شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ارائه خدمات در حوزه آب است.حیطه فعالیت این شرکت، تامین نیاز‌های داخل ایران با تمرکز بر استان اصفهان و استان‌های همجوار است و همزمان از فرصت حضور در بازارهای جهانی استقبال می‌کند.

طرف‌های تجاری شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ، که فی الواقع شرکای تجاری آن هستند ، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و پیمانکارانی هستند، که در رده‌های مدیرتی و اداری توزیع بهینه آب، در رده‌های طراحی و مهندسی شبکه‌های آبی، در رده‌های فروشگاهی و عرضه ملزومات انتقال آب و در رده‌های اجراء صحیح منطبق بر اصول مهندسی آب تلاش می‌نمایند.

  • رسالت شرکت تولیدی بازرگانی نوآوران ایجاد تعادل در بازار است.
  • افتخار ما این است که، آنانی که به دنبال بهترین کیفیت‌اند، با ما وارد معامله می‌شوند. چون بازرگانی نوآوران، کانون برترین تولیدکنندگان است.
  • ما برترین‌های تولید را انتخاب کرده‌ایم و محصولات آنها را به برترین‌های بازار عرضه می‌کنیم. بالاترین و والاترین سرمایه ما، طرف‌های تجاری ما هستند.
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .