منو
سبد خرید شما

لوله و اتصالات پلیکا

لوله و اتصالات پلیکا
برند: پلیمر گلپایگان کد محصول :: پلیکا, 203-71
گروه محصولات : اتصالات پولیکاانشعابگير توليدی شركت پليمر گلپايگان (PG) اتصالی جهت ايجاد يك انشعاب آسان بين فاضلاب خانگی و شهری در سايزهاي مختلف و با قابليت نصب بر روي لوله‌های گوناگون می باشد. مزاياي استفاده از انشعابگير را مي توان بشرح ذيل اعلام نمود:§ گرفتن انشعاب هاي 110، 125 و 160 م..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا, 1430-52
♦گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا(اتصالات فاضلابی چسبی)تبدیل تو در توی غیرهم مرکزکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمانخصوصیت : طول کوتاهکاربرد: مناسب محل هایی که فضای کمتری دارند- این اتصال هم به صورت دفنی و داخل بتن استفاده می شود و هم بر روی زمین. قیمت : قیمت این اتص..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا,141-52
گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکاموارد استفاده تبدیل غیر هم مرکز پلیکا تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان رابط های تبدیلی جهت اتصال دو لوله با سایز متفاوت استفاده می شود .اتصالات پی وی سی دو نوع تبدیل : هم مرکز و غیر هم مرکز دارند. اتصالات هم مرکز اصولا برای مسیر های عمودی در سیست..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا,68-61
♦کاربرد تبدیل هم مرکز پلیکا اتصالات فاضلابی چسبی :در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان بر اساس استاندارد ملی 9119 (EN1329 )برند: نگینلیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا,61-
♦کاربرد تبدیل pvc اتصالات فاضلابی چسبی : این اتصال در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان استفاده  و بر اساس استاندارد ملی 9119 (EN1329 ) تولید می شود.برند: نگین..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا, 1710-52
♦گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا (اتصالات فاضلابی چسبی)♦درپوش لوله پی وی سی (پلیکا)کاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان به منظور جلوگیری از مسدود شدن لوله و اتصالات پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد.دارای نشان استاندار:  استاندار ملی 9119اتصالات فاضلابی ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا, 1710-61-
♦کاربرد درپوش اتصالات پلیکا:گروه محصولات :اتصالات فاضلابی پلیکا  چسبی در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان درپوش ها به عنوان راهی برای جلوگیری از مسدود شدن لوله و اتصالات نهایی در سیستم لوله کشی های فاضلابی، استفاده می شوند. درپوش اتصال نوعی از در پوش است که داخل لوله و اتصالا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا,1720-52
گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا (اتصالات فاضلابی چسبی)♦ درپوش انتهاییکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان به منظور جلوگیری از مسدود شدن لوله و اتصالات پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد.دارای نشان استاندار:  استاندار ملی 9119اتصالات فاضلابی پلیکا داراکار از مرغوبتری..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا, 1710-61
♦درپوش لوله پی وی سی (پلیکا)کاربرد: به عنوان یکی از اتصالات فاضلابی چسبی در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان به منظور جلوگیری از مسدود شدن لوله در انتهای لوله؛ بر روی لوله قرار می گیرد.بر اساس استاندارد ملی 9119 (EN1329 )برند: نگینبرای مشاهده قیمت انواع درپوش پی وی سی می توانید ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا, 1530-61
♦دری تکی اورینگ دار پلیکاگروه محصولات : اتصالات فاضلابی چسبیکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان بر اساس استاندارد ملی 9119 (EN1329 )برند: نگین..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا, 1910-52
♦گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا (اتصالات فاضلابی چسبی)♦رابط انبساطیکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان این اتصال از یک طرف به لوله و از طرف دیگیر به زانو یا هر اتصالی که مسیر لوله کشی را از حالت عمودی به افقی تغییر می‌دهدمتصل می شود تا به این صورت از شکستگی یا آسیب ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا, 1910-61
♦ کاربرد رابط انبساطی پلیکااتصالات فاضلابی چسبی (پلیکا-pvc)بر اساس استاندار ملی 9119کاربرد: تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان این اتصال جایی که لوله ها از حالت عمودی به افقی تغییر مسیر می دهند، قرار می گیرد و از شکستکی اتصالات موجود در سیستم لوله کشی به هنگام نشست ساختمان جلوگیری می کند...
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 66 (6 صفحه)
اطلاعیه مهم
به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه ممکن است ، قیمت محصولات به روز نباشد ، لطفا پس از ثبت سفارش از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . سپاس از صبر و شکیبایی شما