منو
سبد خرید شما

رابط دریچه بازدید PVC

رابط دریچه بازدید PVC
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا, 1910-52
♦گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا (اتصالات فاضلابی چسبی)♦رابط انبساطیکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان این اتصال از یک طرف به لوله و از طرف دیگیر به زانو یا هر اتصالی که مسیر لوله کشی را از حالت عمودی به افقی تغییر می‌دهدمتصل می شود تا به این صورت از شکستگی یا آسیب ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا,151-52
گروه محصولات : لوله و اتصالات پلیکا(اتصالات فاضلابی چسبی)♦رابط دریچه بازدیدکاربرد: در تخلیه فاضلاب و پساب ساختمانموارد مصرف در ساختمان:داخل ساختمان(B)محدوده داخل ساختمان-مدفون در خاک (BD)دارای نشان استاندار:  استاندار ملی 9119اتصالات فاضلابی پلیکا ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا, 151-61
♦کاربرد رابط دریچه بازدید:  به منظور تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان در گروه محصولات اتصالات پلیکا فاضلابی چسبی  ارائه و بر اساس استاندار ملی 9119 تولید می شود.برند: نگین..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: نگین کد محصول :: پلیکا,151110-61
♦سه راه دریچه بازدید پلیکاگروه محصولات : اتصالات فاضلابی چسبیبر اساس استاندار ملی 9119کاربرد: تخلیه فاضلاب و پساب ساختمانبرند: نگین..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: داراکار کد محصول :: پلیکا,*1310-52
♦گروه محصولات : لوله و اتصالات ساختمانی پلیکا  موارد استفاده سه راه دریچه بازدید پلیکا:در محل انشعاب و تغییر جهت لوله به منظور دسترسی به سیستم تخلیه فاضلاب و پساب ساختمان در مواقع گرفتگی و سایر مشکلاتموارد مصرف در ساختمان:داخل ساختمان(B) ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
اطلاعیه مهم
به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه ممکن است ، قیمت محصولات به روز نباشد ، لطفا پس از ثبت سفارش از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . سپاس از صبر و شکیبایی شما