منو
سبد خرید شما

تجهیزات جانبی

برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
 کاربرد بست T دوبلجهت اتصال لوله های آهنی و پلیکا و پوش فیت به سقف با فاصله ثابت بست دنباله دار که به شکل تی است از جنس آّهنی است و به صورت رنگ شده و روکش دار و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این نوع بست یکی از ساده ترین و پرکاربردترین نوع بست آویز به شمار می‌رود. شیوه ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
♦ کاربرد بست T دوبل روکش دار :بست T دوبل روکش دار جهت اتصال لوله های آهنی و پلیکا و پوش فیت به سقف با فاصله ثابت بست دنباله دار که به شکل تی است از جنس آّهنی است و به صورت رنگ شده و روکش دار و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این نوع بست یکی از ساده ترین و پرکاربردترین ن..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-31
کاربرد بست آویز ریگلاژی:پوشفیت یک نوع سیستم لوله کشی می باشد که شامل اتصالات ، لوله و متعلقات است و از نظر کیفی نسب به سیستم های گذشته فلزی و پلیکا که در نحوه نصب، سرعت اجرا برتری بالاتری دارند سیستم پوشفیت که حداقل از یک سر آن سوکت می باشد که در سوکت یک اورینگ آبندی برای آبندی کامل قرار گر..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-32
 کاربرد بست آویز ریگلاژی روکش دار:پوشفیت یک نوع سیستم لوله کشی می باشد که شامل اتصالات ، لوله و متعلقات است و از نظر کیفی نسب به سیستم های گذشته فلزی و پلیکا که در نحوه نصب، سرعت اجرا برتری بالاتری دارند سیستم پوشفیت که حداقل از یک سر آن سوکت می باشد که در سوکت یک اورینگ آبندی برای آبندی کا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-25
کاربرد بست تک پیچ:این محصول برای بستن لوله های داربستی که تحت فشار زیاد نمیباشد و سطوحی که بر روی آن انواع پوشش داده می شود مانند گلخانه ها و سازه هایی که به عنوان نمایشگاه یا تکایاو … اجرا می شود کاربرد بیشتری دارد..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36
کاربرد بست دو کوپه:بست‌ و نگهدارنده‌ فلزی شامل دامنه وسیعی از ابزارهای مکانیکی هستند که در صنعت ساختمان‌سازی کاربردهای بسیاری دارند. کاربرد اصلی آن‌ها نگه ‌داشتن یک جسم در یک وضعیت خاص، ثابت نگه‌داشتن چند جسم در کنار یکدیگر و جلوگیری از حرکت آن‌ها است. از آنجای..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بست,20-710
♦بست دیواری مدل پایدار   کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلندر سیستم پوش فیت وجود سوکت در لوله ها و اتصالات عملا نیاز به موفه را که در واقع نوعی اتصال برای فراهم ساختن امکان حرکت لوله هاست از بین برده و تمامی لوله ها می توانند به خوبی و با حفظ حالت آب بندی خود تاثیر تغییرات ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بست,20-750
♦بست روکش دار دیواری کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلندر سیستم پوش فیت وجود سوکت در لوله ها و اتصالات عملا نیاز به موفه را که در واقع نوعی اتصال برای فراهم ساختن امکان حرکت لوله هاست از بین برده و تمامی لوله ها می توانند به خوبی و با حفظ حالت آب بندی خود تاثیر تغییرات طولی ناشی..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بست,20-760
♦بست روکش دار سقفی جوشیکاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلندر سیستم پوش فیت وجود سوکت در لوله ها و اتصالات عملا نیاز به موفه را که در واقع نوعی اتصال برای فراهم ساختن امکان حرکت لوله هاست از بین برده و تمامی لوله ها می توانند به خوبی و با حفظ حالت آب بندی خود تاثیر تغییرات طولی ناشی از..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بست,20-770
♦ بست روکش دار سقفی قابل تنظیم   کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلندر سیستم پوش فیت وجود سوکت در لوله ها و اتصالات عملا نیاز به موفه را که در واقع نوعی اتصال برای فراهم ساختن امکان حرکت لوله هاست از بین برده و تمامی لوله ها می توانند به خوبی و با حفظ حالت آب بندی خود ت..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: سلمابست سپاهان کد محصول :: 36-33
کاربرد بست رکابی مناسب برای لوله کشی سیستم های اطفاء حریق می باشد که جهت نگهداشت لوله های فلزی، اسنتلس استیل، کابل، پلیکا و …. با نصب آسان و به صورت آویز در زیر سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بست رکابی آهنی است کاربرد بست رکابی در اتصال لوله های آهنی و پلیکا به سقف با فاصله مت..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بست,20-740
 ♦بست سقفی آویز مدل پایدار  کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلندر سیستم پوش فیت وجود سوکت در لوله ها و اتصالات عملا نیاز به موفه را که در واقع نوعی اتصال برای فراهم ساختن امکان حرکت لوله هاست از بین برده و تمامی لوله ها می توانند به خوبی و با حفظ حالت آب بندی خود تاثیر تغییر..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)
اطلاعیه مهم
به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه ممکن است ، قیمت محصولات به روز نباشد ، لطفا پس از ثبت سفارش از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . سپاس از صبر و شکیبایی شما