منو
سبد خرید شما

لوله پلی اتیلن سایز 75

لوله پلی اتیلن سایز 75

لوله پلی‌اتیلن

 

 

خرید به صورت شاخه 6 متری و حلقه 100 متری امکان پذیر است 

 

 

 پلی‌اتیلن ،از مطرح ترین مواد اولیه در ساخت لوله‌های مصرفی در شبکه‌های آبرسانی فاضلاب، گازرسانی،زه‌کشی، سامانه‌های مایعات و فاضلاب صنعتی، شبکه های آبیاری تحت فشار و سامانه‌های آبیاری متحرک است. ویژگی‌های منحصر به فرد این ماده اولیه از قبیل مقاومت در برابر خوردگی، وزن کم انعطاف‌پذیری قابل ملاحظه  و ویژگی‌های هیدرولیکی بسیار عالی، آن را به عنوان راه حلی مقرون، به صرفه و قابل اطمینان برای بسیاری از کاربردهای مربوط به خطوط لوله تبدیل کرده است.

لوله پلی ‌اتیلن اولین بار در دهة 1952 میلادی به عنوان لوله‌های تحت فشار استفاده شدند که بر پایه پلی‌اتلین کم چگالی با نام‌های PE 32، PE40 و PE 63 بودند.این نسل با تمام معایبی که داشت به دلیل سبکتر بودن ، ریسک خوردگی کمتر و قابلیت حمل و نقل آسان‌تر بر لوله‌های فلزی ترجیح داده‌شدند.

در ادامه با هدف بهبود عملکرد مورد نظر لوله‌های پلی‌اتلین شامل:1- افزایش فرآیندپذیری 2- افزایش ظرفیت خروجی3- افزایش انعطاف پذیری برای کلاف پیچی 4- افزایش مقاومت در برابر رشد آرام ترک(SCG) 5- افزایش مقاومت در برابر رشد سریع ترک(RCP)  6-افزایش مقاومت دربرابر فشار هیدروستاتیکی؛ نسل جدیدی از لوله‌های پلی‌اتلین با نام PE80  تولید شدند.

در این نوع از لوله‌ها  با افزایش چگالی مواد اولیه،  لوله ‌هایی با ضخامت کمتر  و استحکام مناسبتر تولید شد. مزیت این نوع از لوله‌ها وزن کمتر ، افزایش ظریفت جریان و صرفه اقتصادی آن است.

با مشاهدة نتیجة تأثیر افزایش چگالی مواد اولیه انتظار می‌رفت افزایش بیشتر این ویژگی بهبود بیشتر خواص را به همراه داشته باشد بر این اساس لوله‌های

PE 100 تولید شدند.

 

نام گذاری انواع مختلف مواد و آمیزه در ساخت لوله های پلی اتیلن، بر اساس تعاریف استانداردهای ملی بر مبنای حداقل مقدار استحکامی است که در دمای کارکرد ۲۰°C و با طول عمر۵۰ سال پس از نصب و راه اندازی لوله است.

جدول مشخصات لوله

دانسیته(HD/LD)

PE

بسته بندی( حلقه / شاخه)

طول( متر)

HD

100

حلقه/ شاخه

شاخه

حلقه

6

100

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی :: موجود
  • کد محصول :: لوله, 89075
  • SKU :: S-89
تعداد خریداران این محصول : 1278
53,922 تومان
قیمت بدون مالیات: 53,922 تومان

گزینه های موجود

ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .