پلی رود اتصال

پلی رود


معرفی پلی رود اتصال

شرکت پلی رود اتصال که هم اکنون جزء یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی پلیمری در ایران و همچنین در خاور میانه محسوب می‌شود، فعالیت خود را مدیون بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع قالب‌های تزریق پلاستیک در کشور است.


درباره پلی رود اتصال

مجموعه تولیدی و تحقیقاتی پلی رود اتصال افتخار تولید بیش از ۲۰۰۰ نوع از اتصالات پلیمری را در ایران به خود اختصاص داده است تا همواره به سوی هدف نهایی که تولید محصولات با بهترین کیفیت مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی، تحویل محصولات در کوتاه‌ترین زمان، پاسخ‌گویی دقیق و فنی به نیازهای مصرف‌کنندگان و در نهایت رضایتمندی مشتریان عزیز می‌باشد، با سرعت و دقت حرکت کند.


 

شرکت پلی رود اتصال همواره با بهره‌گیری از بالاترین و آخرین تکنولوژی دنیا در زمینه دستگاه‌ها و تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی، ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه‌ها و مراک آموزشی، همکاری با اساتید دانشگاهی و واحدهای تولیدی با سابقه، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور، مهندسین مشاور و طراحان داخلی و خارجی، شرکت و بازدید از اکثر نمایشگاه‌های تخصصی دنیا ، مهدسین با تجربه ، پرسنل فنی و کارآزموده و در نهایت مدیریتی با سابقه و هوشمند توانسته است با توسعه ممتد و برنامه ریزی شده هم اکنون با بیش از ۳۰ هزار متر مربع مجموعه تولیدی مدرن در یکی از بهترین شهرک‌های صنعتی کشور واقع در استان مازندران با دقیق‌ترین ماشین‌های تزریق پلاستیک در رنج‌های مختلف و در کنار کامل‌ترین و متنوع‌ترین قالب‌های تزریق انواع اتصالات پلیمری در کشور و با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و آموزش‌دیده توسط تیم مدیریتی و مهندسی، اقدام به تولید اتصالات پلیمری نماید.


محصولات شرکت پلی رود اتصال

شرکت تولیدی و تحقیقاتی پلی رود اتصال همواره در تلاش است تا محصولات جدیدی را به بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. محصولات این شرکت هم اکنون شامل موارد زیر می‌شود:

  • اتصالات جوشی پلی اتیلن
  • اتصالات جوشی فاضلابی
  • اتصالات پیچی پلی اتیلن
  • اتصالات الکتروفیوژن

 

دانلود لیست قیمت پلی رود اتصال

  1403/01/15