منو
Your Cart

برای دریافت لیست قیمت تمامی محصولات از اینجا وارد شوید

پایا بسپار آریا (ویسپار)

گروه صنعتی پایا بسپار آریا
 تولیدکننده محصولات تخصصی آبیاری با برند تجاری ویسپار، با بیش از پانزده سال تجربه موفق، پیشگام در صنعت آبیاری ایران می‌باشد. این شرکت در حال حاضر با حضور و همراهی بیش از 600 همکار با تنوعی از ایده، خلاقیت، تعلق سازمانی و اهتمام، در فضایی بالغ بر 20.000 متر مربع در شهرک صنعتی بوعلی همدان، واقع شده است.

ارائه سبد جامعی از تجهیزات تخصصی آبیاری تحت فشار براساس نیاز مشتریان، از ویسپار برندی قابل اعتماد و شناخته شده در ایران و جهان ساخته است؛ به نحوی که محصولات این شرکت علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به خاورمیانه و اروپای شرقی نیز صادر می‌شود.

طی سال‌های گذشته، همواره استقرار سیستم‌های مدیریتی و سازمانی، یکی از ابعاد توسعه کمی و کیفی ویسپار بوده و مصمیم این سیستم‌ها را با تاکید بر بهبود بهره‌وری دنبال کنیم. به غیر از اخذ استانداردهای ملی و بین‌المللی محصولات، گواهینامه استقرار سیستم‌ مدیریت کیفیت (ISO 9001)، سیستم مدیریت پروژه (ISO 21500)، سیستم مدیریت زیست‌محیطی (ISO 14001)، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (45001 ISO) و سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)، بخشی از نظامات و استانداردهای اخذ شده این شرکت در جهت رشد سیستماتیک و الگوبرداری از بهترین تجارب، به شمار می‌رود.

ویــسپـــار علامت ثبت شده تجاری است که
محصولات پایا بسپار آریا با آن عرضه می‌گردد.

آرمان ما:

ساختن زمینی سبز و پربار برای فرزندانمان با بهینه‌سازی خلاقانه مصرف آب

ماموریت ما:

 • ما با ایجاد مجموعه‌ای پویا و بهره‌گیری از نیروهای شایسته و متخصص در جهت تولید محصولات نوآورانه و متنوع، برآنیم تا به رهبری بی چون و چرای خود در صنعت آبیاری تداوم بخشیم.
 • افتخار می‌کنیم که با جذب، آموزش و رشد نیروهای توانمند و بهبود مستمر کیفیت محصولات و نیز مشتری مداری، در جهت حفظ و افزایش منافع کلیه ذینفعان برآمده‌ایم و می‌کوشیم با افزایش رضایت کارکنان و مشتریان و نیز حفظ ارزش‌های سازمانی بر بالندگی مجموعه بیفزاییم.
 • با تولیدات همگام با استانداردهای ملی و بین‌المللی و نیز شناخت بازارهای خارجی، بر این باوریم که با توسعه صادرات، زمینه را برای کارآفرینی پایدار و خلق ثروت برای کشور عزیزمان فراهم خواهیم نمود.

ارزش‌های سازمانی ما:

 • پایبندی به اصول ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و حفظ محیط زیست
 • حفظ احترام و کرامت انسانی
 • صداقت و تعهد در ارزش آفرینی برای مشتریان
 • پیاده‌سازی و حفظ نظم
 • هدفمندی و نتیجه گرایی
 • توسعه‌گرایی فردی و سازمانی

خط مشی کیفیت ما:

شرکت تولیدی پایا بسپار آریا به عنوان یکی از طراحان و تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات آبیاری کشاورزی و در حال توسعۀ محصولات در سایر صنایع، به منظور ارتقاء هر چه بیشتر سطح رضایت مشتریان و جاری­‌سازی کلیه الزامات ذی­‌نفعان و همچنین حضور موفق در بازارهای داخلی و بین‌المللی و دستیابی به تولید با کیفیت و بدون نقص، خط‌مشی سیستم مدیریت کیفیت خود را به شرح زیر تعریف نموده است:

 • ارزیابی و افزایش رضایت‌مندی کلیه ذی‌نفعان سازمان، بخصوص مشتریان.
 • به خدمت‎‌گیری نیروهای شایسته و توسعه منابع انسانی از طریق آموزش، رشد مهارت‌ها و ترویج فرهنگ مشارکت کارکنان.
 • مدیریت بهینه منابع، تجهیزات و ساختمان‌ها و مواد اولیه جهت بهبود بهره‌وری تولید و ارائه محصولات با کیفیت.
 • بهبود مستمر نظامات، سیستم‌ها، فرایندها و محصولات سازمان.
 • مدیریت روابط با شرکای تجاری اعم از پیمانکاران و تامین‌کنندگان کالا و خدمات.
 • مدیریت هزینه‌ها و افزایش حاشیه سود سازمان.

به منظور حرکت در راستای موارد فوق و تعهد در برآورده ساختن الزامات قابل کاربرد، سیستم مدیریت کیفیت شرکت پایا بسپار آریا بر اساس الزامات استاندارد ISO 9001:2015 و نیازمندی‌­های خاص طرف‌­های ذی­‌نفع، طرح‌ریزی و به اجرا درآمده است.

برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: دنده ای, 40150-13
♦نام محصول: زانو چپقی پلیمریگروه محصول: اتصالات رزوه ای UPVCقابلیت تحمل فشار 16 بارجایگزین مناسب اتصالات گالولنیزه با یکنواختی ابعاد و رزوهمقاوم به مواد شیمیاییآب بندی بهتر و مناسب تر نسبت به نمونه های فلزیبرند:پایابسپار-ویسپار..
6,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,000 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: بارانی, 65130-13
 آبپاش SR30 گروه محصول : تجهیزات آبیاری بارانی ( آبپاش )مشخصات محصول: دو نازله و سه نازلهسایز محصول: ورودی 1 اینچجنس محصول: برنج و استینلس استیلتوضیحات:شعاع پاشش 19 الی 27 متر مطابق با استاندارد( 1-7749 )88 درصد یکنواختی پاششاین آبپاش مشابه آبپاش ZK3..
352,000 تومان
قیمت بدون مالیات:352,000 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: بارانی, 65150-13
·گروه محصول: تجهیزات آبیاری بارانی(آبپاش)نام محصول: آبپاش آلومینیومیورودی 1/2 1  اینـچکاربرد  :  استفاده در مهم ترین بخش سیستم آبیاری بارانیبا توجه به تکنولوژی تولید یکسان، قطعات آبپاش ویسپار قـابــل استفـاده در آبپــاش آمبـو ایتـالیــا مـی باشد. ..
620,000 تومان
قیمت بدون مالیات:620,000 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: بارانی, 65150-13
·گروه محصول: تجهیزات آبیاری بارانی(آبپاش)نام محصول: آبپاش آلومینیومیورودی 1/2 1  اینـچکاربرد  :  استفاده در مهم ترین بخش سیستم آبیاری بارانیبا توجه به تکنولوژی تولید یکسان، قطعات آبپاش ویسپار قـابــل استفـاده در آبپــاش آمبـو ایتـالیــا مـی باش..
579,000 تومان
قیمت بدون مالیات:579,000 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: 8
کاربرد: آبیاری قطره ای،مسدود کردن حفره های ایجاده شده بدون استفاده بر روی لی فلتجنس محصول: پلی پروپیلنبا ایجاد آب بندی کامل با هزینه کم  دارای مقاونت مکانیکی و شیمیایی بالادارای مقاومت بالا در برابر نور خورشید دارای قیمت مناسب ..
630 تومان
قیمت بدون مالیات:630 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: 8
کاربرد: آبیاری قطره ای، گرفتن خروجی از لی فلت به نوار تیپیکی از روش های کم هزینه برای گرفتن خروجی از لی فلت  جنس محصول: پلی پروپیلندارایAnti UV و مقاوم به نور آفتاب..
2,100 تومان
قیمت بدون مالیات:2,100 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: قطره ای, 6067-13
♦بست و قلاب  ·      سایـز: 1،  1/2 1 و  2 اینـچجنس محصول: بدنه آلومینیومی و قطعات استینلس استیل     قابل تولید بر اساس رزوه ورودی آبپاش‌های متفاوت     قابل تولید در طول های مختلفجهت اتصال آبپاش به ..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: دنده ای, 40120-13
♦نام محصول: بوشن پلیمریگروه محصول: اتصالات رزوه ای UPVC سایز:  در سایز های 20(1/2)، 25("3/4)، 32("1)، 40("1/4 1)، 50("1/2 1)، 63("2) قابلیت تحمل فشار 16 بار جایگزین مناسب اتصالات گالولنیزه با یکنواختی ابعاد و رزوه مقاوم به مواد شیمیایی آب بندی بهتر و..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: بارانی,13
تبدیل آبپاشکاربرد: استفاده ترکیبی آبیاری قطره ای و آبیاری بارانیقابلیت استفاده از سیستم آبیاری قطره و بارانی به صورت همزمان..
8,500 تومان
قیمت بدون مالیات:8,500 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: دنده ای, 40170-13
تبدیل دنده ای پلیمریکاربرد: جایگزین مناسب اتصالات گالولنیزه با یکنواختی ابعاد و رزوه    جنس: رزوه ای UPVC قابلیت تحمل فشار 16 بار جایگزین مناسب اتصالات گالولنیزه با یکنواختی ابعاد و رزوه مقاوم به مواد شیمیایی آب بندی بهتر و مناسب تر نسبت به نم..
3,300 تومان
قیمت بدون مالیات:3,300 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: دنده ای, 40180-13
نام محصول: تبدیل گلدانی پلیمریقابلیت تحمل فشار 16 بارجایگزین مناسب اتصالات گالولنیزه با یکنواختی ابعاد و رزوهمقاوم به مواد شیمیاییآب بندی بهتر و مناسب تر نسبت به نمونه های فلزی..
13,800 تومان
قیمت بدون مالیات:13,800 تومان
برند: پایا بسپار آریا (ویسپار) کد محصول: بارانی, 680-13
·         نام محصول: تی اف·       گروه محصول: تجهیزات آبیاری بارانی· کاربرد :  جهت تبدیل اتصال جوشی لوله پلی اتیلن به اتصالات رزوه ای·       &nbs..
45,000 تومان
قیمت بدون مالیات:45,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 72 (6 صفحه)