منو
سبد خرید شما

پلی ران اتصال

پلی ران اتصال
در اوایل دهه 1350 با آگاهی و درک عمیق از اهمیت و کاربرد رو به رشد انواع ترموپلاستیک ها در ساخت لوله و اتصالات مورد نیاز طرح های فاضلاب ، انتقال آب ، آبرسانی ، شبکه های آبیاری و زه کشی اقدام به تولید و ارائه اولین سری از محصولات خود نمود .
توجه دائمی به ارتقاء کیفیت ، نوآوری ، توسعه مستمر امکانات تولید و بهره گیری از بهترین و مناسب ترین مواد اولیه و جدیدترین فن آوری ها در تولید انواع اتصالات و لوله های پلی اتیلن که مبتنی بر سالها تجربه می باشد اینک پلی ران اتصال را در جایگاه تولید کننده برتر این محصولات قرار داده است .
پلی ران اتصال که مبانی مدیریت کیفیت و فرآیند های تولید آن بر اساس استاندارد بین المللی iso9001-2000 طرح ریزی شده است ، علاوه بر تولیدات قبلی خود ، اکنون با استفاده از مدرن ترین طراحی موجود در ساخت نسل جدیدی از لوله و اتصالات فاضلابی ، سیستم پوش فیت پلی ران را معرفی و ارائه می نماید.

   ما به کیفیت متعهدیم

       بهره گیری از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، مواد اولیه مرغوب
         و نیروی متخصص کارآزموده گواهی این واقعیت است.


برند: پلی ران اتصال کد محصول :: بارانی, 64100-15
♦ آبفشان یا (بابلر) چیست؟ این محصول توسط پایه میخی شکل خود داخل زمین فرورفته و دارای ورودی به سایز های 12 و 16 است. آبدهی آن بستگی به درخواست مصرف کننده از35 تا 400 لیتر در ساعت میباشد. بیشتر جهت آبیاری در نخلستان و باغ پسته و باغ هایی که نیاز به آب زیاد دارند مورد استفاده ق..
10,350 تومان
قیمت بدون مالیات:10,350 تومان
آچارتسمه‌ای (تمامی قطرها) - پلیران
ناموجود
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: ابزار, 8130-15
ابزارآلات کاربرد : سهولت در نصب یا خارج کردن لوله ها و اتصالات شرکت پلیران اتصال..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
اتصال فلنجدار  پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: پیچی,15-460
♦کاربرد اتصال فلنجدار پلی اتیلن گروه محصولات: اتصالات پیچی پلی اتیلناین محصول از یک سمت به صورت پیچی به لوله وصل شده و از سمت دیگر با فلنچ وصل می‌شود. برای اتصال لوله‌های پلی‌اتیلنی به دیگر اتصالات و لوله‌های دیگر و برای اتصال انواع اتصالات و لوله‌ها به شی..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
اتصال ماده - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: پیچی,15-540
♦ اتصال ماده پلی اتیلنگروه محصولا ت: اتصالات پیچی پلی اتیلن  کاربرد: جهت سیستم های آبیاری ،کشاورزی و لوله کشی آب آشامیدنیجنس بدنه و سرپیچ از پلی پروپیلن کوپلیمر جنس اسپلیت رینگ از پلی استال جنس اورینگ لاستیک EPDM برند: پلی ران اتصالدر صورت ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
اتصال نر - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: پیچی,15-530
♦اتصال نر پلی اتیلن _گروه محصولات: اتصالات پیچی پلی اتیلن  کاربرد: جهت سیستم های آبیاری ،کشاورزی و لوله کشی آب آشامیدنیجنس بدنه و سرپیچ از پلی پروپیلن کوپلیمر جنس اسپلیت رینگ از پلی استال جنس اورینگ لاستیک EPDM برند: پلی ران اتصالدر صورت مو..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
استاپر 90 درجه  - پلیران
ناموجود
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: ابزار, 8140-15
♦استاپر 90 درجه ابزارآلات کاربرد : جداسازی و ایزوله کردن یک بخش از سیستم جهت انجام تست آب بند طراحی شده در تطابق با سه راه بازدید 90 درجه پلی ران شرکت پلیران اتصال..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
استاپر °45-160 - پلیران
ناموجود
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: ابزار, 8140-15
ابزارآلاتکاربرد : جداسازی و ایزوله کردن یک بخش از سیستم جهت انجام تست آب بندشرکت پلیران اتصال..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
انشعاب "1/2*12 - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: قطره ای, 691951-15
 ♦انشعاب لوله 12 پلی اتیلنکاربرد: آبیاری قطره‌ای نهال‌ها، درختچه‌های کوچک، گل و بوته ها به منظور انشعابگیری از لوله‌های اصلی به لیترال ها استفاده می‌شود. دارای یکسر با اتصال رزوه ای است که به کمر بند دارای مادگی 1/2 متصل می‌شود و سر دیگر آن به لوله 12 میل..
767 تومان
قیمت بدون مالیات:767 تومان
انشعاب "1/2*16 - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: قطره ای, 691950-15
گروه محصولات : اتصالات قطره ای انشعاب "1/2*16کاربرد: آبیاری قطره‌ای نهال‌ها، درختچه‌های کوچک، گل و بوته ها به منظور انشعابگیری از لوله‌های اصلی به لیترال ها استفاده می‌شود. دارای یکسر با اتصال رزوه ای است که به کمر بند دارای مادگی 1/2 متصل می‌شود و سر ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
بست ابتدایی لوله  16 - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: قطره ای,1***-15
♦بست ابتدایی لوله پلی اتیلن 16کاربرد: آبیاری قطره‌ای نهال‌ها، درختچه‌های کوچک، گل و بوته ها به منظور انشعاب گرفتن از لوله در آبیاری قطره ای استفاده می‌شود. جنس: پلی پروپیلن کوپلیمر..
930 تومان
قیمت بدون مالیات:930 تومان
بست ابتدایی نوار آبیاری (تیپ) به لوله پلی اتیلن با واشر 16 - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: قطره ای,***1-15
♦بست ابتدایی نوار تیپ به لوله پلی اتیلن با واشر 16 کاربرد: آبیاری قطره ای،جهت گرفتن انشعاب تیپ از لوله اصلی یکی از روش های کم هزینه برای گرفتن انشعاب تیپ جنس محصول: پلی پروپیلن دارایAnti UV و مقاوم به نور آفتاب..
1,122 تومان
قیمت بدون مالیات:1,122 تومان
بست ابتدایی نوار آبیاری (تیپ) به لوله پلی اتیلن با واشر 22 - پلیران
پیش سفارش
برند: پلی ران اتصال کد محصول :: قطره ای,****1-15
♦بست ابتدایی نوار آبیاری تیپ به لوله پلی اتیلن با واشر 22کاربرد: آبیاری قطره ای،جهت گرفتن انشعاب تیپ از لوله اصلییکی از روش های کم هزینه برای گرفتن انشعاب تیپ جنس محصول: پلی پروپیلن دارایAnti UV و مقاوم به نور آفتاب..
3,375 تومان
قیمت بدون مالیات:3,375 تومان
نمايش 1 تا 12 از 124 (11 صفحه)
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .