منو
سبد خرید شما

iem

IEM

دامنه فعاليت شركت در توليد و توزيع محصولات از نوع PE, PP , POM تنها به مزارع محدود نبوده و در صنعت مرغداري ، مراتع ، جنگلها ، لوله هاي مورد نياز گاز رساني ، لوله هاي آبرساني تحت فشار ، سيستم فاضلاب و غيره گسترش داده و اولين كارخانه در توليد و توزيع انواع محصولات فوق الذكر است كه با مهر استاندارد ملي فعاليت مي نمايد . اين كارخانه كه در توليد لوله و اتصالات پلي اتيلن اولين و بزرگترين كارخانه ايران محسوب مي شود در زميني به مساحت پانصد هزار متر مربع و زير بنائي بالغ بر 14000 متر مربع احداث گرديده و عملاً از سال 1354 راه اندازي گرديده است . در حال حاضر شركت توليدي وسائل آبياري و آبرساني ( IEM ) با ماشين آلات و تجهيزات و امكانات وسيعي قادر است لوله هاي استاندارد و اتصالات مرتبط را تحت فشار 5/2 تا 10 آتمسفر و در اندازه هاي مختلف 5 الي 450 ميلي متر و با كاربردهاي مختلف تهيه و در اختيار مشتريان قرار دهد . دامنه فعاليتها عبارتند از آبياري قطره اي ، آبياري باراني ، زهكشي و آبرساني ، مصارف شهري ، لوله كشي شهري روستائي ، فاضلاب و ساير تأسيسات آبي و آبرساني مي باشد . شركت داراي مهر استاندارد محصول برابر با استاندارد مؤسسه صنعتي و تحقيقاتي ايران به شماره 14427 مي باشد .


تاريخچه

شركت توليدي وسائل آبياري و آبرساني (‌سهامي خاص ) در سال 1353 با ظرفيت 5000 تن لوله و 720 تن انواع اتصالات از نوع پلي اتيلن تأسيس گرديد . اين شركت از زمان بهره برداري تاكنون بيش از 25 سال سابقه فعاليت داشته و براساس اهداف مندرج در اساسنامه شركت ، توانسته است لوازم آبياري قطره اي ، هزاران هكتار از اراضي كشاورزي همچنين هزاران متر لوله كشي فاضلاب شهري در اقصي نقاط ايران را توليد و نصب نمايد .


برند: IEM کد محصول :: جوشی,210-16
کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلن جوشی جنس بدنه : پلی اتیلن سنگین فشار قابل تحمل : 5 اتمسفر اتصال جوشی بستن دریچه خط لوله فاضلابی ، برای مسدود کردن انتهای لوله..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
برند: IEM کد محصول :: جوشی, 190-16
کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلن جوشی جنس بدنه : پلی اتیلن سنگین فشار قابل تحمل : 5 اتمسفر سیفون پلی اتیلن در تمام قسمت های فاضلاب خانگی مانند آشپزخانه ُ توالت و حمام برای جلوگیری از پس زدن فاضلاب و هم چنین ورود جانوارن موزی استفاده میشود. شکل ظاهری سیفون مانند حرف Sانگلیسی و از یک زانو ۹۰ درجه که به..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: IEM کد محصول :: جوشی,39-16
کاربرد: آبیاری و آبرسانیداراری استاندارد ملی : ۱۴۴۲۷گروه اتصالات فشار قویاز مزایای اتصالات جوشی پلی اتیلن می‌توان موارد زیر را ذکر کرد:هزینه نصب پائین‌تر در مقایسه با اتصالات پیچیقیمت پایین‌تر نسبت به اتصالات پیچی و نیز موجود بودن در رده‌های فشاری مختلف..
12,500 تومان
قیمت بدون مالیات:12,500 تومان
برند: IEM کد محصول :: جوشی, 180-16
کاربرد : سیستم فاضلاب پلی اتیلن جوشیجنس بدنه : پلی اتیلن سنگینجنس اورینگ :لاستیک طبیعی توام با SBRفشار قابل تحمل :۵ اتمسفریکی از اتصالات خطوط لوله پلی اتیلن هست که جهت خنثی شدن اثرات انبساط و انقباض در لوله های پلی اتیلن به کار میرود. موفه پلی اتیلن یک نوع رابط هست که میتواند مقاومت خطوط لو..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: IEM کد محصول :: قطره ای,656000-16
پایه نازل مه پاش جهت بستن نازل روی شیلنگ مه پاش استفاده می شود و به صورت پایه مه پاش یک طرفه و پایه نازل دوطرفه موجود می باشد . در پایه های یک طرفه یک عدد نازل بر روی پایه بسته می شود و در پایه های دوطرفه دو عدد نازل از ویژگی های مهم پایه نازل فیت شدن پایه با شیلنگ و جنس بدنه آن می باشد تا هنگام عبو..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
برند: IEM کد محصول :: پیچی, 50-16
 اتصالات پیچی پلی اتیلن کاربرد: جهت سیستم های آبیاری ،کشاورزی و لوله کشی آب آشامیدنیجنس : پلی پروپیلن کو پلیمرنوع اتصال : پیچ و مهرهبرند :IEMکمربند پلی اتیلن انشعاب جهت سوار کردن یک شاخه خروجی به لوله و انشعاب گرفتن از طریق سوراخ در دیواره لوله مورد استفاده قرار می گیرد..
19,500 تومان
قیمت بدون مالیات:19,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
ارتباط مستقیم
برای ارتباط با واحد پشتیبانی و سفارشات از طریق شماره 09369235135 در تماس باشید . ساعت پاسخگویی 8 الی 17 میباشد .